Warsztaty fotograficzne w Moon Studio w Lublinie

Warsztaty Fotograficzne z Damianem Drewniakiem 23/24 marca

23 marca – godzina 17.00 Moon Studio – spotkanie organizacyjne połączone z wieczorem autorskim.
Poznajmy się…ten wieczór ma stanowić wstęp do tego co będzie czekać na nas dnia następnego. Chcę opowiedzieć Wam o tym jak tworzę, zarówno z pozycji czysto artystycznej, jak i komercyjnej. Opowiedzieć o inspiracjach, kolorach, kompozycjach. Chcę też poznać Was, Waszą fotografię, Wasz punkt widzenia na to co robicie i dokąd chcecie zmierzać. W dalszej części spotkania zobaczycie małą prezentację mojego dorobku, kilka ciekawostek, choćby takich – jakie były kulisy kilku powstałych historii. Chętnie też odpowiem na wszelkie pytania…
 
24 marca – godzina 6.00 rano – tak tak, 6 rano…na 5:24 przewidziano wschód słońca
Dlaczego tak wcześnie ? Bo tylko taka pora pozwoli nam spotkać Lublin z pustymi uliczkami, które wypełnimy cudownym kadrami z modelkami. Może i będzie zimno, ale tylko na zewnątrz…rozgrzeje nas fotografia i klimat uliczek pięknego Lublina.
Godzina 9:30 – przemieszczamy się do Moon Studio, gdzie wypijemy gorącą herbatę i zrobimy kilka kolejnych kadrów. Przez całość trwania zdjęć, będę Wam oczywiście towarzyszył, pomagał i podglądał to, co powstaje w Waszych aparatach. Oczywiście w każdym z tych miejsc zaproponuję swoje scenki, ale jednocześnie będę Was namawiał na to, abyście dodawali coś od siebie…bo przecież fotografia to osobny punkt widzenia każdego z nas. Zależy mi na tym, aby każde z Was odnalazło się w moim świecie, a nie tylko zobaczyło w nim mnie.
 
Orientacyjnie około 12 czeka nas przerwa, którą wykorzystamy na obiad i złapanie kilku oddechów przed obróbką.
13:30 / 14 siadamy do obróbki….pokażę Wam edycję 2 lub 3 zdjęć….sami zdecydujecie. Pierwsze z nich będzie rozłożone na najdrobniejsze szczegóły, opowiem Wam o każdej nowopowstającej warstwie i dokładnie ją opiszę. Tempo nie będzie szybkie…zależy mi aby każde z Was wyciągnęło z tej edycji maks tego co pokażę, bez względu na stopień zaawansowania w Photoshopie (bo tylko w nim będziemy pracować) W związku z tym to pierwsze zdjęcie zajmie nam około 2,5- 3 godziny. Zdjęcie 2 i 3 będzie tak naprawdę powtórką z tego co zobaczycie podczas zdjęcia pierwszego z delikatną korektą poszczególnych narzędzi photoshopa….bo w końcu same zdjęcia będą się od siebie różnić.
 
Co ważne; całość edycji będzie nagrywana.
 
Nie musicie robić notatek, wystarczy że skupicie się na tym, co będę pokazywał. Po warsztatach dostaniecie nagrany materiał, zdjęcia zapisane ze wszystkimi warstwami oraz tekstury, które zostaną wykorzystane podczas edycji.
Dodatkowo otrzymacie jeden z moich tutoriali. Po warsztatach powstanie grupa na facebooku, na której w dalszym ciągu będziemy mieć ze sobą kontakt, będziemy mogli pokazać swoje prace powstałe podczas warsztatów oraz zadawać pytania.
 
Do zobaczenia !
 
Zapisy:
kontakt@studiomoon.com.pl
Natalia Rudenco: 882654571
Łukasz Łepik: 603866284
 
Koszt uczestnictwa : 1100 zł
Rezerwacja miejsca po wpłacie zadatku w kwocie 200zł na konto:
Bank BNP Paribas
38 1750 0012 0000 0000 4101 2765
 
*Możliwość rozłożenia płatności na raty, szczegóły w wiadomości prywatnej.